Menu

volgende paginavorige paginaterug naar dashboardSchoolgids

 26/37 

8. Praktische zaken

Onderstaand een aantal algemeen praktische zaken die voor onze school gelden.

Openingstijden
Op lesdagen zijn onze gebouwen voor leerlingen geopend van 07.45 tot 17.00 uur.
Telefonisch zijn wij op het centrale nummer (020-579 72 10) tot 16.00 uur bereikbaar.

(Leerling)administratie
Op onze (leerling)administratie kunt u:

  • een adres- of telefoonnummerwijziging doorgeven,
  • informatie krijgen over verzuim,
  • nieuwe leerlingen aanmelden of informatie over de school krijgen,
  • een schoolwisselingsformulier voor een nieuwe school ophalen.

De openingstijden van onze (leerling)administratie zijn: op schooldagen van 08.30 tot
16.00 uur. Voor leerlingen is de (leerling)administratie uitsluitend in de grote pauze geopend.

Faciliteiten en voorzieningen
Onze school biedt de volgende faciliteiten en voorzieningen:

  • Kluisjes. We adviseren om waardevolle spullen die voor of tijdens school niet nodig zijn, thuis te laten. Voor het opbergen van persoonlijke spullen kun je gebruik maken van je kluisje. De school is niet aansprakelijk voor zoekgeraakte, beschadigde of gestolen eigendommen van leerlingen.
  • Lift. Is uw kind (tijdelijk) minder valide, door blessure of handicap, dan is het mogelijk om uw kind gebruik te laten maken van de eventueel aanwezige liften. U kunt hiervoor contact opnemen met de receptie.
  • Mediatheek. Onze school heeft een mediatheek, die maandag tot en met donderdag van 9.00 tot 14.30 uur geopend is. Leerlingen kunnen er terecht voor werkstukken en opdrachten, om huiswerk te maken of boeken te lenen. In de mediatheek is een uitgebreide en veelzijdige collectie materialen aanwezig: computers met internetverbinding en cd-rom, toegang tot databanken, leesboeken in vier talen, uittrekselboeken, studieboeken, encyclopedieën, tijdschriften, dvd’s en cd’s. De catalogus is ook digitaal te raadplegen, kijk hiervoor op onze website.
  • Computergebruik. Voor het maken van schoolwerk kunnen leerlingen computers en internet (gratis) gebruiken. Deze computers staan in de mediatheken van onze school. Aan het gebruik van computers en internet zijn regels verbonden, zie ook onze schoolregels en ‘Regels mediatheek’ op de website.

Schoolfotograaf
Elk jaar bezoekt een schoolfotograaf onze school en maakt foto’s van de individuele leerling en van de klas waar de leerling inzit. De foto’s die door de schoolfotograaf gemaakt zijn worden tegen vergoeding aan de ouders aangeboden. De school zal (alleen voor het toesturen van de foto’s en het factureren) de adresgegevens aan de schoolfotograaf vrijgeven.

Overzicht docententeam 2016-2017

Afk.NaamVak/functie
bluMevr. Iris BlufpandLichamelijke opvoeding
braMevr. Hansje BrandsmaLichamelijke opvoeding, Wiskunde
devMw. Nathalie DevisNederlands
 Mevr. Yvonne van KruyssenDuits
fleMevr. Marijke FlentgeEngels
goeDhr. Gert de GoejeAardrijkskunde
herMevr. Saskia HermelijnScience
jasMevr. Ineke JansenGeschiedenis
leyDhr. Laurens LeyenBiologie
lipDhr. Herman LipmanScience
meiMevr. Rina MeijeringMuziek
oumMevr. Hendriekske OudemansGeschiedenis
plkMevr. Odilia PlatenkampFrans
tlaDhr. Lhoussaine TallalFrans
tjoMevr. Joan Tjong AkietNederlands
varDhr. Elwin VarkevisserLifestyle informatics
wenMw. Elise van WeenenLichamelijke opvoeding

Andere functies en onderwijs ondersteunend personeel

Intern 
NaamFunctie
Dhr. Wiebe ZoethoutSchooldirecteur a.i.
Dhr. Elwin VarkevisserTeamleider 1 en 2
Dhr. Michel MohrTeamleider 3 t/m 5
Mevr. Carolien OtjensZorgcoördinator
Mevr. Ineke JansenVertrouwenspersoon
Dhr. Nico DikVeiligheidscoördinator
Extern 
NaamFunctie
Mevr. M. GumbsLeerplichtambtenaar
Mevr. Sanneke Ritsemajeugdverpleegkundige VO & medewerker projectteam chat 4-12 jr.
Mevr. Margreet Harskamp- van GinkelJeugdarts KNMG i.o.
Mevr. P. SchreuderOuder Kind Adviseur
Mevr. M. van der HijdenOuder Kind Adviseur